Restaurace Napoleon

Restaurace & Grill bar


Tradiční česká gastronomie, oslavy, konference

Restaurace

Restaurace


Stylová restaurace Napoleon má kapacitu 45 míst. Restaurace Napoleon dále disponuje salónkem s krbem umístěným v pravém křídle budovy restaurace a kapacitou 30 míst. V podkroví objektu se nachází původní lovecký salónek s kapacitou 20 míst. K restauraci náleží i venkovní posezení s kapacitou 40 míst.

Gastronomie

Gastronomie


Kuchyně restaurace Napoleon je zaměřena na tradiční českou a slovenskou kuchyni. Velmi přísně dbáme na prvotřídní kvalitu a čerstvost všech surovin. Většinu potravin připravujeme v konvektomatu Retigo, který umožňuje vaření v páře, pečení, grilovaní a blanšírování využitím páry a horkého vzduchu. V porovnání s klasickými způsoby přípravy potravin je zachována vysoká nutriční hodnota a vysoký obsah vitamínů v potravinách .

Speciality

Speciality podniku


Restaurace nabízí mimo tradiční menu i speciality české, slovenské a mezinárodní kuchyně. Vyhlášená jsou naše pečená žebra generála Kutuzova, hovězí guláš Napoleon v chlebové misce, tatarský biftek Marseille z divokého lososa, nebo grilovaná kolena. V nabídce naleznete i vybraná vína známých moravských vinařů, a kvalitní destiláty. Pivo čepujeme Plzeňské a Radegast ryze hořký. A pro řidiče máme samozřejmě Birell, světlý i polotmavý.


Firemní akce

Firemní akce, večírky, konference


Pro konání firemních akcí a konferencí nabízíme pronájem salónku s krbem s maximální kapacitou 30 míst, případně lovecký salónek s kapacitou 20 míst. V letošním roce zahájíme výstavbu nové multifunkční budovy jejíž součástí budou i konferenční místnosti s kapacitou 20 a 40 míst.

Oslavy

Svatby, promoce, jubilea


Restaurace Napoleon je ideálním místem pro konání rodinných oslav, soukromých akcí a svateb. K dispozici je salónek s krbem a kapacitou 30 míst. Pro menší akce a večírky je určen stylový lovecký salónek v podkroví restaurace.

Aktivity

Aktivity na Třinecku


Restaurace Napoleon nabízí kromě stylového prostředí a kvalitní gastronomie i venkovní aktivity, především v letních měsících. Od letošního roku bude k dispozici zastřešená terasa s grilem, dětské hřiště a venkovní wellness s celoročním využitím.

Rezervace:    558 332 401, 775 706 080

Restaurace Napoleon Třinec